Solitex OÜ

Kõrgekvaliteediline videovalve:

Hikvisioni videovalvesüsteemid on tuntud oma erakordse pildikvaliteedi ja täiustatud funktsionaalsuse poolest. Kõrge eraldusvõimega kaamerad ja innovatiivsed funktsioonid, nagu lai dünaamiline ulatus (WDR) ja infrapunane (IR) tehnoloogia, tagavad kristallselge salvestise isegi keerulistes valgustingimustes. Olgu tegemist väikese kontori või suure tööstusrajatisega, Hikvision pakub erinevaid kaameraid ja salvestusseadmeid, mis vastavad teie konkreetsetele nõuetele.

Nutikas videoteabe analüüs:

Lisaks usaldusväärsele videovalvele kasutavad Hikvisioni süsteemid nutikat videoteabe analüüsi turvavõimaluste täiustamiseks. Liikumise tuvastamine, piiriületuse tuvastamine ja näotuvastus võimaldavad ennetavat jälgimist ja hoiatusi. Integreerides need analüütikafunktsioonid oma valvesüsteemi, saate tõhusalt tuvastada ja reageerida potentsiaalsetele ohtudele, tagades turvalisema keskkonna teie ruumides.

Eemalt jälgimine ja mobiilne ligipääs:

Hikvision mõistab vajadust sujuva ligipääsu ja kontrolli järele sõltumata füüsilisest asukohast. Nende videovalve süsteemid võimaldavad eemalt jälgida ja mobiilset juurdepääsu, võimaldades teil hoida silma peal oma vara igal ajal ja igas kohas. Olgu te reisil või eemal oma töölauast, Hikvisioni mobiilirakendus võimaldab teil vaadata otseülekandeid või salvestatud materjale, reguleerida kaamera seadeid ja saada reaalajas teavitusi, pakkudes meelerahu ja tagades kiire reageerimise turvalisusjuhtumitele.

Täielikud häiresüsteemid:

Lisaks videovalve lahendustele pakub Hikvision laias valikus häiresüsteeme, mis on mõeldud täiendama teie turvaseadistust. Alates sissetungi tuvastamisest kuni juurdepääsukontrollini pakuvad nende häiresüsteemid teie vara jaoks täiendavat kaitsekihti. Hikvisioni häiresüsteemid on kohandatavad ja skaalatavad, võimaldades teil süsteemi kohandada vastavalt teie konkreetsetele vajadustele, olenemata teie rajatise suurusest või keerukusest.

Integratsioon ja skaalatavus:


Hikvisioni videovalve ja häiresüsteemid on loodud sujuvalt integreeruma teiste turvakomponentidega, nagu juurdepääsukontrollisüsteemid, interkomid ja videohaldustarkvara, jpm. See integratsioon võimaldab tsentraliseeritud turvastruktuuri, lihtsustades haldust ja suurendades üldist tõhusust. Lisaks on Hikvisioni lahendused skaalatavad, võimaldades laiendada ja kohandada oma turvasüsteemi vastavalt teie arenevatele vajadustele.

Meie ettevõtte kaudu pakume teile terviklikku lahendust, mis hõlmab vajadusel ka turvalise sidevõrgu lahendust!